Blog

img
  • فراخوان حضور در بزرگترین همایش کشوری مهندسی پزشکی و فناوریهای نوین ایران
  • شیراز مرداد 1395

حضور در نمایشگاه و حامیان همایش

با سلام و تحیات

احتراماً به استحضار می رساند که مدرسه تابستانه مهندسی پزشکی و فناوریهای نوین 11 الی 14 مرداد 1395 در‌دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همکاری دانشگاه صنعتی ، مرکز رشد تجهیزات پزشکی دانشگاه و جامعه مهندسی پزشکی شیراز برگزار میشود.
بسیار مایه خوشوقتی است که این همایش با همکاری و استقبال بسیاری از محافل صنعتی و دانشگاهی و متخصصین حوزه آموزش و تحقیق و صنعت از گروه های مهندسی پزشکی ،برق و کامپیوتر، طراحی و در حال برنامه ریزی عملیاتی می باشند. در همین راستا و با توجه به استقبال بی نظیر بسیاری از صاحب نظران داخلی و بین المللی با حضور پاره ای از مدیران ارشد صنایع به منظور تبادل تجربیات و دانش خود در این همایش، امید است که گامی مهم در راستای پیشبرد ارتباط صنعت و دانشگاه در زمینه ی آموزش مهندسی برداشته شود.
در این راستا مشارکت تاثیر گذار آن شرکت در اطلاع رسانی به علاقه مندان و همکاری های مادی و معنوی برای این حرکت بزرگ ملی و بین المللی، موجب دلگرمی و سپاس برگزارکنندگان خواهد بود. با توجه به موارد مذکور دبیرخانه این همایش، آمادگی خود را برای دریافت هر گونه همکاری، شامل مشارکت در قالب حمایت های مالی و فکری اعلام می دارد.
خواهشمند است در صورت علاقه مندی به هرگونه همکاری ضمن معرفی نماینده رابط، اطلاعات تکمیلی مربوط به این همایش را از این دبیرخانه دریافت نمایند.
پیشاپیش از همکاری جنابعالی و همه همکاران گرامیتان سپاسگزاری می نماییم.

با آرزوی توفیق الهی
مهندس محمد مهربهشتی
دبیر همایش